Oferta szkoleniowa

Firma JBD Accounting prowadzi działalność szkoleniową z myślą o Klientach, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i stawiają na rozwój swój oraz swojej kadry. Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i wartość merytoryczną naszych szkoleń. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i chcemy zarazić Państwa entuzjazmem do inwestowania w siebie i dążenia do wyznaczanych sobie celów.


Nasze szkolenia pozwalają na skuteczne podnoszenie kwalifikacji osób w nich uczestniczących. Stawiamy na współpracę ze specjalistami z danej dziedziny i proponujemy profesjonalnie przygotowane programy szkoleniowe realizowane z największą starannością i rzetelnością. Nasi prelegenci, wykładowcy i trenerzy posiadają duże doświadczenie zawodowe, jednak podczas szkoleń starają się nie tylko przekazać niezbędną wiedzę, ale również zainteresować uczestnika omawianym tematem.


Co nas wyróżnia:

• wykwalifikowana kadra;

• warsztatowy charakter szkoleń – małe grupy uczestników pozwolą przyswoić wiedzę w skuteczny sposób i praktycznie rozwinąć umiejętności uczestnika;

• każde szkolenie kończy panel dyskusyjny – nasi prelegenci odpowiedzą na zadane pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości;

• każdy uczestnik szkolenia otrzyma starannie przygotowany praktyczny komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Jako firma szkoleniowa jesteśmy instytucją, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.24/00293/2020.Aktualne szkolenia:


- Formy księgowości w firmie.

- Książka przychodów i rozchodów - zasady księgowania.

- Pierwsza pomoc przedmedyczna.

- Ogniwa fotowoltaiczne, odnawialne źródła energii.

- Microsoft Exel.

- Jak otworzyć i prowadzić działalność gospodarczą.

Do pobrania:


-Formularz zgłoszeniowy


-Warunki uczestnictwa w szkoleniu


-RODO